»
»

ВАЗИ

Декорирана ваза


Код: 020-100020
Декупажна техника

40.00лв.
Количество:


Ваза, декорирана с техника декупаж
Височина 35 см.

Подобни продукти
ДЕКОРАЦИИ И ДЕКУПАЖ Панер - фруктиера -ПРОДАДЕНО Панер - фруктиера -ПРОДАДЕНО НОВО
стара цена 19 лв 15 лв Купи сега
ЗА ИНТЕРИОРА Стъклена ваза Стъклена ваза